med_gallery_2_250_419623.png

Znáte Jeremyho z role Petr Pan?

Ano (40 | 98%)
Ne (1 | 2%)

Líbí se ti náš web?

super! (19 | 90%)
ujde to... (0 | 0%)


Povolání: herec / producent
Národnost: americká
Věk: 24
Narození: 5.2.1989, Monterey, California, USA
Znamení: Vodnář:

Jeremyho " O mně "

Narodil jsem se v Carmel, Kalifornie, která je na poloostrově Monterey. Moje máma byla u letectva, když potkala mého otce a oženil se. Potom sestra a já jsme se narodili, a přestěhovali jsme se zpátky do matčina rodného města v Kentucky. Strávil jsem dalších 10 let hraní na farmách, zkoumání zátoky, turistiku útesy, které byly v blízkosti mého domu. Šel jsem do veřejné školy až mi bylo 11, když jsem začal jednat. Od té doby jsem dělal domácí školu (6. třídy do studia). Musím říct, že trávit šest let svého živého výdajů po celý den se svými rodiči mohou dostat nepříjemné, zvláště když se jedná o školu. Nechápejte mě špatně, miluji je k smrti. Občas jednat, zahrát si golf a basketbal, surfovat a jíst suši.

Životopis

Jeremy Sumpter se narodil v severní Kalifornii, vyrůstal ale v malém městečku v Kentucky, kam se jeho rodina přestěhovala, když byl malý. Když mu bylo jedenáct, se Jeremy přihlásil do soutěže talentů, vyhrál četné ceny. Podepsal smlouvu s manažerem a v roce 2000 se odstěhoval do Los Angeles.

Po pár měsících v LA a pár konkursech, Jeremy získal roli mladého Adama Meikse v režijním debutu Billa Paxtona Lovec démonů. ,,Bill byl jedním z mých oblíbených herců a tak práce s ním pro mě byla neuvěřitelná.," říká Jeremy.

Dále byl Jeremy vybrán do filmu Dannyho Glovera "Pouhý sen", kde hrál Henryho Sturbucka. ,,Pracovat s Dannym bylo skvělé. Moc se nám líbilo natáčení v městečku v Utahu," vysvětluje.

Jeremy získal cenu Young Artist Award v kategorii nejlepší herecký výkon ve filmu, seriálu nebo představitele hlavní role. (originál - Best Performance in a TV Movie, Mini-Series or Special - Leading Young Actor)

V jeho dalším filmu Jeremy mohl využít své surfařské schopnosti. Film se nazývá "Local Boys" a odehrává se v jižní Kalifornii. ,,Bylo to tvrdé natáčení. Surfovali jsme téměř každý den. A kolem na pláži byli jen samé dívky v bikinách," vtipkuje Jeremy.

Po celosvětovém hledání byl Jeremy vybrán do role Petra v P.J. Hoganově verzi Petra Pana. Byla to jedna z nejvyhledávanějších rolí ve filmu pro mladé herce v moderní době. ,,Byla to role, kterou jsme opravdu chtěl," říká Jeremy, ,,Chtěl jsem bojovat s piráty a létat na laně." Jeremy na tuto roli musel usilovně trénovat šerm a gymnastiku v Austrálii.

"Klubovna" byl Jeremyho první televizní seriál. ,,Bylo to vysněná role od doby, kdy jsem začal milovat baseball a hrát v malé lize, když jsme byl menší. Opravdu jsem nechtěl být v televizi, ale myslel jsem, že tento projekt je speciální a nakonec to také byla zábava. Myslím, že text byl také skvělý a Pete Young, kterého jsme hrál, jsem vlastně tak trochu já... Na tomto seriálu také pracovalo hodně přátel ze starších dob. Vedoucí producent tohoto seriálu například napsal Pouhý sen. "

Jeremy byl obsazen do role Justina v Cyber Seduction: His Secret Life (Kybernetické svádění: jeho tajným život). ,,Justin byl "dobrý" mrňous, který se dostal do menších problémů s jeho počítačem, oddával se on-line pornografii, což mu téměř zničilo život," říká Jeremy.

Jeremy doufá, že bude pracovat také za kamerou jako režisér. V jeho volném čase surfuje, hraje basketbal, golf a vodní pólo.

Jeremy se vždy snaží hrát širokou paletu charakterů a čte několik skriptů, celovečerní film. V budoucnu, Jeremy doufá, že se také pracovat za kamerou jako režisér a producent. Ve svém volném čase se surfuje, hraje basketbal, fotbal, golf a střílí bazén.

Informace

Celé jméno: Jeremy Robert Myron Sumpter (Robert a Myron byli Jeremyho dědečků jména)
Datum narození: 05.02.1989
Místo narození: Monterey, Kalifornie
Bydliště: Los Angeles, Kalifornie
Výška: 188cm
Váha: 165 lbs.
Barva vlasů: světle hnědá
Barva očí: modrá
Sourozenci: dvě sestry, Jessica (dvojče) a Jennifer "Gigi". Jeden bratr Travis, který je v armádě.
Rodiče : Gary a Sandra
Domácí mazlíčci: dva psi s názvem Bear a Chewie.
Sport: lyžování, basketbal, fotbal a baseball
Týmy: San Francisco 49ers, San Francisco Giants a Green Bay Packers
Sportovci: Kobe Bryant
Hudba / Skupiny: Classic Rock (Beatles, Rolling Stones, Tom Petty a Neil Young)
Filmy: Deer Hunter, Vysvobození, Teče tudy řeka, a Statečné srdce
Hrají: Denzel Washington, Mel Gibson, Robert Redford, Jim Carrey, Catherine Keener a Tom Hanks
Knihy: The Hunger Games
Záliby: Sport
Jídla: špagety a chili
Barvy: Modrá
Má Jeremy přítelkyni?
Ne.

Dělají Jeremyho sestry něco?
Tak tomu bylo v minulosti, ale nyní jsou na vysoké škole. Obě Gigi a Jessy byly v samostatných epizodách "Strong Medicine." Gigi také se objevila na "ER" a udělala McDonalds reklamu. Jessy také se objevila v "Strong Medicine" a v protidrogové PSA.

Jak často Jeremy chodí surfovat? Kde je jedno z jeho oblíbených míst?
Ne moc často. On surfuje na plážích nahoru a dolů po pobřeží v Kalifornii.

Je Jeremy osloven fanoušky, když jste venku ?
Miluje je, je to hodně legrace.

Jaký je Jeremyho ideální den?
Hraní golfu.

Chtěl by Jeremy v budoucnosti hrát? Pokud ne, jaké jiné povolání by si zvolil?
Jeremy by rád, aby hraní.

Má Jeremy přezdívku?
Ne.

Jaký byl Jeremyho oblíbený film, ve kterém vystoupil ?
Peter Pan.

Jaký je Jeremyho oblíbený svátek?
Vánoce.

Byl Jeremy někdy na lyžích nebo snowboardu?
Ano, udělal obojí.

Co si Jeremy přeje dělat ve svém volném čase?
Zahrajte si basketbal, fotbal, bazén nebo golf.

Jaká cizí města Jeremy navštívil?
Jeremy byl v Londýně (dvakrát), Paříži, Tokiu (dvakrát), Mexico City, Torontu a strávil 11 měsíců na Gold Coast v Austrálii. On také cestoval značně po Spojených státech.

NAVŠTIVTE NAŠI

little Jeremy and Jessica
little Jeremy and Jessica
Azure Glitter Pointer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one